İş Kanunu ile ilgili Mevzuatlar

Kanunun amacı işverenler ile bir iş sözleşmesine dayanarak çalıştırılan işçilerin çalışma şartları ve çalışma ortamına ilişkin hak ve sorumluluklarını düzenlemektir. Buna bağlı olarak sitemiz çalışanlarına uygulanan hükümlerin yasal dayanağını detaylıca incelemek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

İş kanunu detayları için tıklayınız

Isı Paylaşımı İle İlgili Düzenlemeler

Sitemizde ortak mekanların ve evlerimizdeki ısınma ve sıcak su mktarına göre ödememiz gereken tutar için kullanılmaktadır. Toplu konut binaları yada sitelerde kişilerin hangi alanlar için ne ne kadar ödeme yapacaklarını belirleyen kanun ve ilgili yönetmeliklerin linkleri aşağıdadır.

Merkezi ısıtma sistemi mevzuatı

Asansör Bakım Mevzuatı

Sitemizdeki asansörlerin periyodik bakım ve onarımları, parça değişimi, büyük bakım gibi işmelerde uymak zorunda olduğumuz yasal kurallar ilgili mevzuatlar, resmi gazete ve kanunlarda gösterilmektedir.  Konu ile ilgili kat maliklerinin sorumlulukları ve detaylarını inceleyebilirsiniz.

Asansör Bakım mevzuatına ulaşmak için tıklayınız

Kat Mülkiyeti Kanunu

Toplu yaşam ve site kurallarını da belireyen Kat Mülkiyeti Kanuna göre yönetilen sitemizde, konu ile ilgili detayları, tüzük, genelge ve resmi gazete ilanlarını inceleyebilirsiniz. Kiracılar, ev sahipleri ve hizmet birimlerdekileri de ilgilendiren kanunun detayları için tıklayınız.

Kat mülkiyeti kanunu

× Mesajınızı İletin